Kdo chytře snackuje, v práci se raduje.

SNACKSMART předplatné pro vaši firmu

Nejjednodušší způsob, jak do firmy dostat zdravé snacky, které si vaši zaměstnanci zamilují.

Předplaťte si SNACKSMART boxy
a všechno ostatní už nechte na nás

Každý měsíc vám do firmy doručíme novou dávku zdravých snacků (namixovanou z oblíbených kousků i novinek, které prostě musíte vyzkoušet) a jako bonus také pravidelné cvičební plány a tipy na zlepšení fyzičky.

V rámci předplatného najdete v každém boxu přibližně 150 jednotlivě balených snacků. “Přibližně” proto, že jich můžete jeden měsíc dostat 140 a ten následující pak 160, v závislosti na druhu snacků, který pro vás zrovna namixujeme.  

V každém boxu najdete výběr z toho nejlepšího, co jsme pro vás na trhu objevili. Pochutnáte si na fitness tyčinkách, sušeném masu jerky, kvalitní čokoládě, sušeném ovoci, trail mixech, ovesných kaších, proteinových čipsech a mnoha dalších vychytávkách.

Ceny předplatného začínají na 6490Kč, poštovné u nás máte každý měsíc zdarma. S prvním boxem od nás také dostanete jako dárek velký displej box, ve kterém budou naše zdravé pochoutky vašim lidem vždy pěkně na očích.

Ochutnejte ZDARMA!

Pokud chcete vědět, na kolik by program předplatného vyšel u vás ve firmě, vyplňte prosím tento formulář – kromě cenové nabídky od nás dostanete i vzorkový box našich TOP 10 snacků ZDARMA.

 

Poštovné každý měsíc ZDARMA
140 až 160 snacků v balíčku
Široký výběr snacků
Každý měsíc nové chutě

Do SNACKSMART boxů dáváme jen to nejlepší od prověřených partnerů

Zdravé snacky ve firmě vždycky po ruce? Jde to snadno, stačí jen 3 malé krůčky

VYZKOUŠEJTE SI

sami naše senzační snacky i skvělý zákaznícký servis, abyste vědeli, že nekupujete zajíce v pytli. Vzorokvý box od nás dostanete úplně zdarma.

VYBERTE SI

typ předplatného v závislosti na vašem rozpočtu a počtu zaměstnanců.

TĚŠTE SE!

Váš první box bude na cestě k vám co nevidět, a každý následující měsíc budou pravidelně přicházet boxy další.

Top