Kdo chytře snackuje, v práci se raduje.

V SNACKSMARTu žereme svoji práci. Někdy i doslova.

Hledáme a ochutnáváme pro vás totiž ty nejlepší snacky na trhu, abychom vám je mohli každý měsíc doručit přímo k vám do kanceláře.

Myslíme si, že práce má být radost. Nás ta naše těší. Baví nás tvořit, budovat něco smysluplného, co třeba časem, alespoň trošku a v něčem, pomůže změnit svět. Baví nás posouvat hranice a překonávat překážky – i to je důvod, proč jsme propadli překážkovým závodům a proč jsme se rozhodli rozjet SNACKSMART.

 

Jsme nadšenci do fitness, zdravého životního stylu a všeho, co k tomu patří.

 

Zjistili jsme, že sdílíme pocit naštvanosti a frustrace s tím, že nezdravého je všude spousta, ale zdravých věcí aby člověk pohledal. Uvědomili jsme si taky, že se naše profesní zkušenosti krásně doplňují a že si důvěřujeme – což jsou pro společnou práci ty nejlepší předpoklady.

 

Když jsme potom přišli na to, že koncept „zdravých snacků do kanceláří“ v Čechách v podstatě chybí, bylo rozhodnuto.

 

Chceme, aby zdravých věcí k zakousnutí bylo vždycky a všude víc, než těch nezdravých.

 

Záleží nám na tom, aby i v práci lidi snackovali zdravě a měli pořád na dosah ruky něco malého, co jim dodá potřebnou energii do zbytku dne.

 

Chceme, aby se lidi i v práci cítili dobře a v pohodě, aby byli schopni podat co nejlepší výkon a aby jim i na konci pracovního dne zbylo dost energie na všechno, co rádi dělají ve svém volnu.

S lehkostí. Tak, aby nás to bavilo. Ve chvíli, kdy to přestane platit, bychom totiž ze sebe přestali dávat to nejlepší.

 

Poctivě. Chceme, aby byl SNACKSMART úspěšný jako důkaz, že podnikat poctivě jde a že se to vyplácí.

 

Profesionálně. Ve svých oborech jsme profíci se spoustou zkušeností. Všechny je chceme využít k tomu, aby SNACKSMART běžel jako hodinky a abyste s ním vždycky byli 100% spokojení.

 

Lidsky. Netajíme se se záměrem vybudovat úspěšnou a rostoucí firmu, která dá práci dalším lidem. Zároveň chceme náš byznys využít k tomu, abychom alespoň něco málo vraceli zpátky do společnosti jako poděkování.

I proto jsme se rozhodli podporovat už od začátku projekt OBĚDY PRO DĚTI, který zajišťuje pravidelné teplé obědy ze školních jídelen pro děti z rodin s tíživou finanční situací. Z každého prodaného SNACKSMART boxu odvádíme 25 Kč na transparentní účet projektu – každým boxem, který si do firmy zakoupíte, tak zajistíte teplý oběd pro jedno dítě.

 

Míša Palatá

SnackXpertka

Mám na starosti všechno kolem marketingu a PR. Můj úkol: zajistit, abyste vždycky věděli, co se u nás v SNACKSMARTu šustne.

Karel Raiser

Snackministr

Startup neznamená byznysovou anarchii. Mít pod kontrolou finance, administrativu a procesy je důležité i ve firmě o třech lidech. Držím SNACKSMART v lajně.

Pomáháme vaším zaměstnancům zdravě žít.

Chytré snacky jsou alfou a omegou toho, co děláme, zdaleka to ale není všechno. Objevujte s námi nejnovější trendy i ověřené způsoby, jak budovat báječnou firemní kulturu, těžit z dobře implementovaného programu firemní wellness a zvyšovat tak motivaci, výkon a loajalitu vašich zaměstnanců.

Chcete se na něco zeptat?

Snackministři na lince.

Chcete-li mluvit s jedním z nás, zavolejte, rádi vás uslyšíme! Kdyby se náhodou stalo, že nejsme na telefonu, jsme nejspíš u klienta, na jednání, nebo máme plnou pusu nějakého dobrého snacku, který pro vás právě testujeme. Jakmile to ale půjde, zavoláme vám zpátky.

Asynchronní komunikace

Raději voláte?

Top