Kdo chytře snackuje, v práci se raduje.

Chcete se ještě na něco zeptat?

Socky, telefon nebo mail. Ptáte se nás neustále a my vám rádi odpovíme. Jestli nenajdete odpověd tady, zkuste náš telefon.

Co to je předplatné pro firmy?

Různé druhy slaných i sladkých snacků, vše v individuálních, jedno-porcových baleních. Předplatné je vždy individuální a pokud specifické požadavky, rádi najdeme řešení i pro vás!

Kolik nás to bude stát?

Každá firma je jiná, má své specifické potřeby, pravidla, rozpočtové možnosti… Pro každého zákazníka se snažíme najít řešení, které mu bude vyhovovat.
Doporučujeme vám ale zkonzultovat vaši konkrétní situaci a potřeby se snackministrem Karlem, který vám rád pomůže s nastavením podmínek, které vám budou vyhovovat. Pokud chcete získat cenovou nabídku pro vaši firmu a navíc ochutnávkový box zdarma, vyplňte prosím tento formulář.

Je možné vybrat si, co bude v boxu?

Během prvních pár měsíců budete v kontaktu s naším snackministrem Karlem, který s vámi bude obsah boxu ladit tak, aby vám i vašim kolegům co nejvíce vyhovoval. To znamená, že na základě zpětné vazby od vás budeme do boxů přidávat více těch snacků, které vám nejvíce chutnají a naopak z něj odebereme ty, které vás nezaujaly.
Navíc vám budeme každý měsíc do boxu přidávat několik nových druhů snacků, aby se vám jejich nabídka nikdy neomrzela a abyste mohli společně objevovat nové chutě.

Jak velké jsou vaše snacky? Vzorková balení nebo férová porce?

Všechny SNACKSMART snacky jsou plnohodnotné porce pro 1 osobu. Nikdy se tak nestane, že byste v boxu našli miniaturní, vzorková balení.

Co je SNACKSMART displej?

Kartonový displej je speciální úložně-výstavní box, který od nás zdarma dostanete při první objednávce s první zásilkou snacků. Skvěle poslouží k přehlednému vystavení snacků ve vaší kuchyňce, zasedačce, nebo jiném společném prostoru.  Doplňovat ho pak můžete ze zásob, které vám od nás každý měsíc dorazí ve velkém boxu.

Nenašli jste odpověď na vaši otázku?

O snackování víme (téměř) vše. Jsme vám plně k dispozici – pište, volejte, chatujte.

Články, infografiky, statistiky a další vychytávky najdete pravidelně i na našem blogu.

Na Facebooku i Instagramu toho máme spoustu. Mrkněte, lajkujte, sdílejte.

Dárek pro 1 zaměstnance a nebo chytré snacky do celé firmy? Koukněte na nabídku.

Top